Aktualności

Wysłuchanie Publiczne skierowane jest do mieszkanek i mieszkańców województwa łódzkiego, a szczególnie regionu bełchatowskiego.

Wydarzenie online odbędzie się 24 listopada w godzinach 10:00 – 15:00

Organizatorami wysłuchania są: Związek Stowarzyszeń Polska Zielona Sieć i Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego.

Związek Stowarzyszeń Polska Zielona Sieć i Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszają do udziału w Obywatelskim Wysłuchaniu Publicznym na temat przyszłości regionu bełchatowskiego.

Wysłuchanie odbędzie się online, 24 listopada 2022 r., w godz. 10.00-15.00.

W czasie wysłuchania uczestnicy mogą wyrazić swoje opinie na temat przyszłości regionu i przedstawić własne pomysły. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, którzy po przedstawieniu swojego stanowiska będą słuchać wyrażanych opinii.

Aby wziąć udział w Wysłuchaniu, należy się zarejestrować poprzez formularz zgłoszeniowy do dnia 22.11.2022 do godz. 10.00.

W Wysłuchaniu udział wezmą przedstawiciele/ki m.in. Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Zarządu Województwa Łódzkiego, samorządów lokalnych, uczelni wyższych, instytucji badawczych, organizacji społecznych i pozarządowych, gospodarczych, przedsiębiorstw, a co najważniejsze mieszkańcy i mieszkanki regionu.

Więcej informacji pod linkiem: http://sprawiedliwa-transformacja.pl/wysluchanie-region-belchatowski/.

Skontaktuj się 

Nowe pole

15 + 8 =

Departament polityki regionalnej

90-002 Łódź

ul. Tuwima 22/26

tel. 42 663 30 92/fax 42 663 30 94

strategia2030@lodzkie.pl